eeculair

Natuurgebied Het Leesten cortenstaal

Cortenstaal in de natuur

Karaktervolle objecten en trappen voor Het Leesten – Ugchelen

In het natuurgebied Het Leesten, nabij Apeldoorn, plaatsten wij meerdere robuuste objecten en trappen uitgevoerd in cortenstaal. De onderdelen – variërend van circa 900 tot 3.000 kilo – zijn volledig op maat ontworpen en geproduceerd in onze eigen werkplaats.

Cortenstaal is bij uitstek geschikt voor toepassingen in de buitenruimte. De karakteristieke bruinoranje kleur ontstaat door een natuurlijke oxidatielaag die verdere corrosie voorkomt. Zo combineert dit materiaal een warme, natuurlijke uitstraling met een lange levensduur en minimale onderhoudsbehoefte.

Onze bijdrage aan Het Leesten:

  • Realisatie van diverse objecten en trappen in cortenstaal

  • Engineering en productie in eigen huis

  • Montage op locatie in samenwerking met terreinbeheer

De ingetogen vormgeving en het robuuste karakter van de objecten sluiten naadloos aan bij de omgeving. Ze versterken de beleving van het landschap zonder er de aandacht van af te leiden.

Locatie: Natuurgebied Het Leesten (Ugchelen)